• Video Dohľad
 • 700TVL Sony 663 CCD Effie-V 4141 Nepremokavé Auto Vozidla, evidenčné Číslo Uznanie WDR LPR Fotoaparát 5~50 mm Biele Svetlo LED
img 0
img 1
img 2
img 3
img 4
img 5

700TVL Sony 663 CCD Effie-V 4141 Nepremokavé Auto Vozidla, evidenčné Číslo Uznanie WDR LPR Fotoaparát 5~50 mm Biele Svetlo LED

€70.74

Recenzia
Hodnotenie | Napísať recenziu

700TVL Sony 663 662 CCD Effie-V 4141 Nepremokavé Auto Vozidla, evidenčné Číslo Uznanie WDR LPR Fotoaparát 5~50 mm Biele Svetlo LED

Popis:

Tento fotoaparát integruje pokročilé optika, elektronika, Teplé žlté svetlo LED pole a okolia odmietnutie technológie na tvorbu konzistentný, spoľahlivý a farba skrine vozidla a špz v 10 m vzdialenosti a pomalá rýchlosť scény. Tento fotoaparát telo prijme SONY Super HAD CCD II, a nové DSP produkovať vysoké rozlíšenie až 700TVL a jasný obraz. Má funkcie ako WDR , digitálna redukcia šumu, zvýraznite potlačenie. Funkcia rýchlosť uzávierky nastaviteľné je vhodný pre rýchlo sa pohybujúcich objektov monitorovania. Chybný pixel náhradu škody, súkromie maska, detekciu pohybu a iné kompletnú funkciu. Miestne OSD menu ovládanie funkcie sú veľmi vhodné pre konštrukciu a montáž.

Bývanie je odolný proti poveternostným vplyvom a oblasti preukázané pre úspešné uplatnenie v extrémnom prostredí, a tento fotoaparát je vhodný pre vozidla, evidenčné číslo zachytiť pri nízkej rýchlosti na parkovisko vchodom.

Funkcie: 1/3" Sony 663(PAL)/662(NTSC), WDR CCD, Effie-S 4129 alebo Effie-V 4141 WDR DSP Vysoké rozlíšenie 650TVL (Farba) 700TVL (Čierna/Biela). On-screen Display (OSD), stlačte menu pre nastavenie fotoaparátu. WDR funkciu môžete rozpozná tieň a zvýraznenie objektu v niektorých podsvietenie scény. 8pcs biele svetlo pole LED potlačiť auto vedúci svetlo v noci Digitálna redukcia šumu sa môže znížiť hluk pri slabom osvetlení. Rýchlosť uzávierky nastaviteľné, dobré pre rôzne rýchlosti vozidla monitorovanie. 5~50 mm auto iris objektív pre rôzne vzdialenosti aplikácie. Multi-jazyk OSD: angličtina, Čínština, španielčina, Rusko, Nemecko, francúzština, portugalčina, Japončina Scece výber: Vlastný/Full Auto/Indoor/Outdoor/Podsvietenie/JEJ Park line sprievodca a vodorovné zrkadlo pre parkovacia kamera aplikácie. Vstavaný ventilátor/ventilátor vhodný pre prácu v rôznych prostrediach.

Špecifikácie:

Model

SK-7970C

Názov produktu

Odborné Vysoké Rozlíšenie Biele Svetlo LPR Fotoaparát

Video systém

PAL/NTSC

Senzor

1/3" Sony 663(PAL)/662(NTSC), WDR CCD, Sony Effie-S 4129 alebo Effie-V 4141 WDR DSP

Pixel

NTSC: 811 (H) x 508 (V)

Rozlíšenie

Farba: 650 TVL B/W: 700 TVL

Video výstup

1.0 Vp~p/75

SNR

50dB (AGC off)

Osvetlenie

0.1 Lux/F1.2 (LED off)

DNR

3D

Gama korekcie

0.45

Vyváženie bielej

ATW/AWB/MANUÁLNE

H-Zrkadlo

On/Off

Objektív

5~50 mm manuálne vari-focal objektív

Biele svetlo LED

8pcs biele svetlo pole LED, 30 m

Elektronická Uzávierka

NTSC: 1/60~1/120000 sec

Zdroj Napájania

DC 12V, 1A (Max.)

Pracovné prostredie

-20 ~ 60 ḞC stupňov, 20% ~ 90% RH

Regulácia teploty

Dúchadlo pracuje pri LED pre odvod tepla. Kúrenie funguje na -5C stupňov (voliteľné, extra náklady vyžadované )

Rozmer

290x147x101mm

Poznámky:

1. Konzola sa predávajú samostatne.

2. To je jediný iba kamera. Žiadny softvér je súčasťou balenia.

Tipy:

1. Tento modul kamery prijme Sony 663 (NTSC 662) WDR CCD Sony Effie-S 4129 alebo Effie-V 4141 WDR DSP , čo je pravda, hardvéru, WDR chipset riešenie predstavovať vynikajúci dyanmic range image výkon.

2. Čo je WDR (Wide Dynamic Range) funkcia: Široký Dynamický Rozsah (WDR) Technológia využíva dve rýchlosti uzávierky, alternatívne video polia, vysoké a normálne, a spája tieto dve polia do jedného rámu. To umožňuje každý detail, aby sa zachytil accura tely aj vtedy, ak jedna časť je jasný, zatiaľ čo ostatné časti sú tmavé. Ako výsledok, kombinované polia výnos rám vysoko kvalitné snímky.

WDR popisuje atribútu zobrazovacie systému, ktorá môže zaznamenať väčšie scény detaily, z tieni, aby sa zdôrazňuje, ako je normálne. S "široký dynamický rozsah" je relatívny pojem, ktorý môžeme opísať aj schopnosť snímača alebo iné zobrazovacie systému, ako aj obsah súborov obrázkov obsahujúcich tieto údaje. Suma z dynamického rozsahu v obraz, ktorý sa kvalifikuje ako "široký" zmeny v priebehu času, ako nové systémy sú vyvinuté. WDR je žiaduce pre fotografovanie a video-založené systémy vzhľadom na jeho väčšiu voľnosť v manipuláciu s obrázkami. Kamery so širokým dynamickým rozsahom schopnosti sú bežne používané v kamery , video systémy, a niektoré medicínske aplikácie. V dohľadu, WDR je určený pre jasný obraz aj za podsvietenie, kde intenzita osvetlenia sa mení veľa - najmä keď sú veľmi jasné a veľmi tmavé plochy súčasne v fotoaparátu zorné pole . WDR umožňuje zobrazovací systém na správne pre intenzívne zadné svetlo okolitého predmet a tým zvyšuje schopnosť rozlíšiť funkcie a tvary na predmet. WDR kamery sú zvyčajne odporúčané pre situácie, keď svetlo vstupuje na predpoklade, z rôznych uhlov, ako je napríklad multi-window miestnosti. Fotoaparát umiestnený na vnútornej strane miestnosti bude schopný vidieť cez intenzívne slnečné, alebo umelé svetlo prichádza. Ak vnútorné bezpečnostné kamery je nasmerovaný s oknom alebo vchodom dvere, budete vidieť pozadie vyplavila počas dňa. Toto je bežný výskyt v reštauráciách a obchodoch s veľkými oknami.

Aplikácia: Vozidlo špz uznanie systém, vstup dohľadu v obchodoch/banky/reštaurácie/atď., parkovisko riadenia, BANKOMAT, atď.

 • Dúchadlo: Áno
 • Objektív: 5~50 mm Manuálne Vari-focal Objektív
 • Názov Značky: SankiView
 • LED Svetlo: Biele svetlo pole LED
 • Číslo Modelu: SK-7970C
 • držiak: Predáva sa samostatne
 • Pozorovací Uhol (Stupeň): Predmetom objektív
 • Multi-jazyk OSD: Áno
 • kúrenie: Voliteľný s Mimoriadne Náklady
 • Softvér: No
 • Pravda, WDR: Áno

Buďte prvý kto napíše recenziu!

Môžete tiež rád

Top kvalita.