• iné
  • 300hp vonkajšie hydraulické riadenie systému jednoduchá inštalácia akceptovať VRÁTENIE a OEM
img 0
img 1
img 2
img 3
img 4
img 5

300hp vonkajšie hydraulické riadenie systému jednoduchá inštalácia akceptovať VRÁTENIE a OEM

€549.30

Recenzia
Hodnotenie | Napísať recenziu

SLÁVNOSTNÉ ZÁVÄZOK

1. Prosím vás ubezpečiť, kvalita produktu. Tento produkt má formálne OZNAČENIE výrobku mechanical kontrola osvedčenia a správy. 2. Prosím, byť istí, že výrobok po-predajný servis. Všetky časti, súčasti a príslušenstvo tento produkt je poskytovaná zdarma pre život. Môžete prečítať, že správne. ZADARMO častí. Po-predajný servis. 3. Dovoľte si vidieť vaše výrobky pred zásielky.

1500m2 skladu. Väčšina výrobkov, ktoré sú k dispozícii.

Vždy zúčastniť povolania ukazuje.

Budeme navštevovať METS zobraziť v Nederland tento NOVEMBER.

SEA BLUE STAR je spoločnosť pôsobiaca v námorných sektora s dlhodobo narastajúci úspech. Spoločnosť bola založená v roku 1996 a začal produkovať námorných príslušenstvo a mechanické riadiace systémy pre najdôležitejšie boatbuilders Americký a Európsky trh. V týchto posledných 22 rokov MORA BLUE STAR sa špecializuje na výrobu a vývoj hydraulické riadiace systémy pre voľný čas a pracovné lode, uvedomil si kompletný sortiment inovatívnych produktov, medzi nimi vývoj hydraulický riadiaci systém, s po celom svete ricognized kvality.

Hlavné produkty: Mechanické Riadenie Systému, Hydraulický Riadiaci Systém,Edge Control Kábel, Závesné Kovanie, Diaľkové Reflektory&Reflektory, Navigačný Svetlo, Kabína Svetlá, hlavný Prepínač, Plastové Diely Pre Jachty, Gumové Časti Jachty, Nerezové Vybavenie, Elektronické Zariadenia, Nástroja, Čerpadlo, Nerez Okienko, Hliníkovej Zliatiny Dosky strešné okno.

  • Pôvod: CN(Pôvodu)
  • Funkcia: výkon riadenia a jednoduchá inštalácia
  • pozostáva: kormidle čerpadla, valca, kovania, trubice, olej, hadice
Jhon Deivis92
2020-10-31
5/5
The quality is excellent! Recommend
Legeida Valeriya
2020-12-31
5/5
Fast Delivery Thank you very much
Green 93
2021-01-27
5/5
There would be an instruction, there was no price to it) /would have been instruction, prices he was not)
Bereznuy
2021-01-27
5/5
Order Received thank you. The parcel on the road was opened in the kit with a shortage of liquids can customs pulled. The producer I recommend well done to the last experienced did not reach the parcel.

Buďte prvý kto napíše recenziu!

Môžete tiež rád

Top kvalita.