• iné
  • Linka Visí prekážkovú Ninja Bojovník, Školenia Vybavenia pre Deti 12m Slackline Opice Bary Gymnastické Kruhy Päste Auta
img 0
img 1
img 2
img 3
img 4
img 5

Linka Visí prekážkovú Ninja Bojovník, Školenia Vybavenia pre Deti 12m Slackline Opice Bary Gymnastické Kruhy Päste Auta

€29.13

€14.57

Recenzia
Hodnotenie | Napísať recenziu

Funkcie:

1,bezpečnosti račňový systém a 40ft. slackline je možné rýchlo a bezpečne nastaviť takmer kdekoľvek: všetko, čo potrebujete, je dva stromy, stĺpy, trámy alebo barov, ktoré sú 10-30ft od seba a dosť silný niesť hmotnosť súpravy plus používateľa; prichádza s stromu chránič pre ochranu slackline, ako aj stromy.

2,visuté prekážky set obsahuje 1*popruh slackline; 2*opice bary; 3*opice päste; 2*gymnastické kruhy; a puzdro pre ľahké skladovanie a prepravu; a môžete premeniť bežný slackline bez všetkých prekážok.

3,Sa poskytuje veľa zábavy pre deti a dospelých, podobne, ako to podporuje až 250 lb., správna inštalácia, bezpečné pristátie priestor a dozoru dospelej osoby sú odporúčané pri používaní tohto auta.

4,12 spojenie vrecká umožňujú kompletné prispôsobenie vaše Ninja Linky; Zmena poradia ninja bojovník prekážky pre rôzne ninja samozrejme každý čas; Zvýšenie ninja prekážky rozostup ďalšie ťažké výzvy; Pridať ďalšie ninja bojovník, zariadenia a opice bary zvýšiť vaše ninja školenia.

5,Slackline je ideálny pre dvore rodinného zábava, získať stretávania, letné táborenie, stanovanie výstroj, strany, park a pláž výlety. Zábavný a jednoduchý spôsob, ako zlepšiť svoje hlavné sily, držanie tela, rovnováhu, koordináciu a zameranie.

Informácie:

1.Školenia Linka pre začiatočníkov na rozvoj rovnováhy pred chôdza bez pomoci Paží Tréner rozvíjať správne rameno polohy a rovnováhy; Skvelé pre zavesenie s niektoré prekážky príslušenstvo k zlepšeniu hlavné sily výcvik, agility, zameranie.

2. Hold up 440LB kapacitu, Extra silné popruhu dizajn, Gumy potiahnuté gymnastické pomôcky na krúžok a priemyselná sila 2.0 ergonomické ratchet pre max bezpečnosti.

Zoznam Balíkov:

1* 40 nohy(12m) nylon slackline

2* swing opice bary

3* opice päste

2* gymnastické kruhy

2* strom protector

1* účtovná skladovanie taška

Medzinárodné Kupujúcich-vezmite prosím na Vedomie:

a)Dovozné clá, dane a poplatky nie sú zahrnuté v položke cenu alebo poplatky za dopravu. Tieto poplatky sú kupujúceho zodpovednosti

b)Prosím poraďte sa so svojím krajiny colný úrad určiť, čo tieto dodatočné náklady budú pred kúpou

  • Číslo Modelu: Deti Slackline Set

Buďte prvý kto napíše recenziu!

Môžete tiež rád

Top kvalita.