img 0

Na Gizz Hra Shopkins 100 Sledovať Dieťa Puzzle

€22.46

€17.97

Recenzia
Hodnotenie | Napísať recenziu

telo,img,div img {width: 100%;} Karta Gizz Hra Shopkins 100 Sledovať Dieťa Puzzle CiciBiciler, zbrusu nový karakterlerle deti farebné a veselé svete aj naďalej ponúka. Nová Séria, CiciBici rodiny svetovej kuchyne príklady, je krásna, krásna, písacie potreby, aby topánky, balet móda a mnoho ďalších rôznych CiciBici pridaný.

Puzzle yapmanın Deti 4 použitie

OZNÁMENIE EKSIKLIĞINI ELIMINUJE

Puzzle, deti koncentrácie, schopnosť podporu hry. Deti puzzle, takže obe časti-všetky vzťah učí oboch sabrederek záver naučiť koncept varma.

VISUAL HAFIZAYI ZLEPŠUJE

Tvar, podlahy, farba a vzor vnímanie, ktoré si vyžadujú puzzle'lar, deti gördükleri jeden kus viac neskôr príde na miesto kullanmayı na pamäti, puzzle oluştukça puzzle'tv', že dutín, ktoré časti uvažovania by byť dokončená, že sú presné, visual posilnenie pamäti prospech.

PROBLÉM DEKÓDOVANIE YETENEĞINI ZLEPŠUJE

V rámci výstavby komplexu a mana nie express obal stretnutie v určitej formy duševného a problém vyriešiť úsilie. Puzzle túto funkciu v uvažovanie a riešenie nájsť zručnosti. Riešenie pre uvažovanie myseľ bude prispievať k.

POCIT SEBESTAČNOSTI AŞILAR

Samostatné, kým nie je pochopenie častí, kombinovanie trpezlivo záver dosiahnuť, začal tamamlayabilme a to çevresindekilerle podiel, detské sebavedomie bude konsolidovať.

Časť Č.: 100 Kus

Lepidlo Podpora: Nie

Stratil Prehľad Podpora: Nie

Pôvodný Názov: Shopkins

Imal Miesto: Turecko

Veková Skupina: 5 rokov nad

Hotové Puzzle Veľkosť: 34x24 cm

Veľkosť boxu: 27,3x19x5 cm

  • Pôvod: CN(Pôvodu)
  • Názov Značky: Gizzy Hra

Buďte prvý kto napíše recenziu!

Môžete tiež rád

Top kvalita.