• iné
  • Analyzátor pokožky s WIFI 5. Generácie Magické Zrkadlo Inteligentný Pokožky Analyzer Kože Tváre Analýza Stroj stroj Krása
img 0
img 1
img 2
img 3
img 4
img 5

Analyzátor pokožky s WIFI 5. Generácie Magické Zrkadlo Inteligentný Pokožky Analyzer Kože Tváre Analýza Stroj stroj Krása

€1 082.03

Recenzia
Hodnotenie | Napísať recenziu

Inteligentný prenosný uv svetla kože analyzer kamera mini pleti vlhkosť analyzátor, wifi, dotykový analýza

Produkt Descripti na

Magické zrkadlo systém je jedným z rozšírené snímky systému pre analýzu salón a kozmetické obchod , pomocou digitálnych obrázkov technológií cez RGB , UV a PL spektra.

Magické zrkadlo, môžete systém diagnostikovať veľa čeliť problémom: na mieste, pórov, pigment, vrásky, ryhy, farbenie, ultrafialové ray alebo slniečko atď. priniesť škody s rôznym stupňom pokožky, bolí kože presne okolnosť prítomný na prednej strane klienta a ponúknuť jeden súbor lekárske odporúčania pre klienta; možno tiež porovnať rôzne klienta tvár, obrázky pred a po starostlivosť o pleť.

Magické zrkadlo systém je jedným z najviac spoľahlivé profesionálne pleti analýza systému v profesionálnej oblasti. To vo veľkej miere používa v lekárskom výskume a povolanie preskúmať, môže vyzdvihnutie vysoké rozlíšenie tvár obrázky v RGB a UV dva druhy spektrum prostredia, teda vedy analýza pleti charakteristické, a môžete dať dopredu najlepšie znakov charakteristických pre starostlivosť o pleť projektu klienta.

Detail funkčné a p n

1.12 miliónov pixelov v HD zachytiť;

2. Farebné a monochromatické dual camera;

3. Inteligentné určovanie polohy i hĺbku ostrosti;

4. Multi-dimenzionální detekcie pre 10 pokožky položka analýzy;

5. Presné diagnózy na +5% chybovosti;

6. liečba návrh odkazuje z lekárskej histórie;

7. Real-time interconnction ,spájanie kože databázy;

  • Názov Značky: OLOEY
  • Štandardné Napätie: 240V
  • Zdroj Napájania: UK
  • Komoditné Certifikácie Kvality: ce
  • Materiál: Plastové

Buďte prvý kto napíše recenziu!

Môžete tiež rád

Top kvalita.