• iné
 • WiFi RF433 Smart Touch Záclonové Rolety Motora Prepnite Tuya Inteligentný Život Aplikáciu Diaľkové Ovládanie Práce s Alexa Domovská stránka Google
img 0
img 1
img 2
img 3
img 4
img 5

WiFi RF433 Smart Touch Záclonové Rolety Motora Prepnite Tuya Inteligentný Život Aplikáciu Diaľkové Ovládanie Práce s Alexa Domovská stránka Google

€12.47

€7.48

Recenzia
Hodnotenie | Napísať recenziu

WiFi RF433 Smart Touch Panel Záclonové Žalúzie, rolety Prepínač(2/3 Cesta) Multi-Control Tuya Inteligentný Život App Relé Stav a Podsvietenie Prepínač Bezdrôtovej MHz433 Diaľkové Ovládanie Motorizované Záves Motora Potrebné,Pracuje s Alexa Echo Domovská stránka Google

Podľa Moeshouse

2020 Nový Príchod Inovovaný s Viac Prispôsobené Body: Update1:Multi-ovládanie v oveľa jednoduchší spôsob, ako

Update2:Nový režim párovania s WiFi+Bluetooth

Update3:Podsvietenia ZAPNUTIE/VYPNUTIE voliteľný

Poskytujú oveľa viac pohodlia a aktualizácie pre váš smart životný štýl s cenou nezmenené tak, ako predtým.

Vlastnosti Produktu:

1.Ľahko premeniť váš dom inteligentné jeden s novým výkonným funkčné smart opony prepnúť;2/3-spôsob multi-control association na ovládanie 1 rolety,uzávierky záves s viacerými opony spínače;Inteligentne riadiť naše rolety,uzávierky závesy v oveľa jednoduchší spôsob, ako s mnohými ovládanie režimov;RF diaľkové a manuálne ovládanie, záclony voliteľné a je k dispozícii medzitým s RF frekvencia postavený v roku,tak ako skupina ovládať viacero prepínačov pomocou jedného Diaľkového ovládania spínača;dosiahnuť multi-control, a to prostredníctvom pridruženia na ďalšie inteligentné spínače;môže pracovať so smart záves motora pre rolety/žalúzie, realizovať automatizáciu pre všetky závesy doma;pridať motorizované odtieňov, alebo iné podobné zariadenia do vášho inteligentného domu s Smart Záves Motora! (Poznámka:opony motor nie je súčasťou balenia,je potrebné self-nákup it;RF diaľkové ovládanie spínač je súčasťou balenia.)

2.Na diaľku ovládať zariadenia s vašim inteligentným telefónom prostredníctvom Inteligentného Života a Tuya App, nech ste kdekoľvek;Kompatibilné s Amazon Alexa a Domovská stránka Google umožňuje hands-free ovládanie hlasom.

3.Vložte nové funkcie do inovované Inteligentný Život Tuya App podsvietenie nastavenie prepínača tiež poskytuje oveľa viac humanized prevádzky intelligent design pre vaše inteligentné životného štýlu;zdieľať ovládanie s rodinou a priateľmi na pridaná pohodlie.

4.Zápas rôzne druhy záclony, ako sú žalúzie/rolety/žalúzie /rolety.Nainštalujte Smart Opony Prepínač veľa miesta,ako office/štúdia/spálňa/ obývacia izba atď.,dokonca ovládať Markíza vo vašom dvore.

5.Mať plnú kontrolu nad pripojené spotrebiče s časovače, časové plány a časovač (1/5/30 minút, 1 hodina, od pondelka do nedele ,atď.) s aplikáciou;oveľa jednoduchšie režim párovania pre pridanie zariadenia s WiFi a Bluetooth pripojený;zahŕňa plnú 2-ročná záruka a 60-dňová záruka vrátenia peňazí pre úplnú spokojnosť.

UPOZORNENIE:RF Diaľkové Ovládanie Spínača sa Môžu Pracovať Len s RF+WiFi Opony Prepínač.

Hlavné Špecifikácie:

Opona Prepínač:

Pracovné Napätie:AC 100-240V 50/60Hz

Výkon záťaže≤600W

Prúd:2,5 A

Pohotovostný Výkon:≤0,5 W

Pracovná Teplota:0-80℃

WiFi Protokol:IEEE 802.11 b/g/n

Režim Pripojenia:Nulovej Čiare ,Fire Line

RF Diaľkový:

Frekvencia:433 MHz

Standard Kód:1527

Bezdrôtová Komunikácia:RF

Batérie Potrebné*1

 • Bezdrôtová Komunikácia: RF
 • Názov Značky: MoesHouse
 • Aktuálna: 2.5
 • Frekvencia: 433 MHz
 • WiFi Protokol: IEEE 802.11 b/g/n
 • Pôvod: CN(Pôvodu)
 • Režim Pripojenia: Nulová Línia ,Fire Line
 • Štandardný Kód: 1527
 • Pracovné Napätie: AC 100-240V 50/60Hz
 • pracovná teplota: 0-80 Celzia
 • Pohotovostný Režim Napájanie: Menšia alebo rovná 0,5 w
 • Výkon záťaže: Menšia alebo rovná 600W
Johnpetuhov2
2021-01-27
5/5
Used for electric blind. Easy to install and configure. Solid construction. Soft touch. Good tactile response. Link perfectly to google home application. The led light can be turned off. The yours app allows you to perform an infinite number of very useful programs. It can be controlled from outside the house. Cons: The included screws are not compatible with the standard of the recessed drawer. I had to use small (wooden spikes) and flat head to fit well between the switch and the cover.
Blusom Audio
2020-10-12
5/5
It's my third purchase of this article. it's TOP

Buďte prvý kto napíše recenziu!

Môžete tiež rád

Top kvalita.