• Notebook Časti
  • FRU P/N 01AG932 LCD Displej Panel Nahradenie vyrazili 21,5" FHD 1080P Originálne Lenovo
img 0
img 1
img 2

FRU P/N 01AG932 LCD Displej Panel Nahradenie vyrazili 21,5" FHD 1080P Originálne Lenovo

€124.84

Recenzia
Hodnotenie | Napísať recenziu

OZNÁMENIE o DAŇOVEJ : obrazovka je veľká veľkosť. Obvykle budeme loď EMS / DHL. EMS : USA/Japonsko/ruská ŽIADNE VLASTNÉ DANE . Pre ostatné krajiny, prosím, buďte si vedomí možných vlastné daňové DHL : USA ŽIADNE VLASTNÉ DANE . Pre ostatné krajiny, prosím, buďte si vedomí možných vlastné dane. V iných krajinách, Ak chcete obrazovku , ale položka NIE je lode do vašej krajiny ,prosím, láskavo kontaktujte nás!

FRU P/N 01AG932 LCD Displej Panel Nahradenie vyrazili 21,5" FHD 1080P Originálne Lenovo Aplikácie Lenovo AIO Ploche, FRU P/N 01AG932 Rozlíšenie 1920*1080 FHD Veľkosť vyrazili 21,5 palcový Dotykový Č LCD Displej Model, 100% kompatibilný model náhodným Konektor edp 30 pin Displej Povrch Matný alebo Lesklý náhodným Balík obsahuje LCD displej IBA vtedy , ŽIADNY dotyk , ŽIADNE ďalšie časti. Záruka 3 Mesiace pred kvality problém Osobitného Upozornenia Prosím, skontrolujte veľkosť obrazovky, rozlíšenie pred uvedením poradí Ostatné Poznámky 1, Tam je Biela/Čierna štítku na spodnej strane notebooku , to vystihuje váš notebook modelu . Skontrolujte prosím, či je pred uvedením cieľom avoide chybu. 2, Ak si NIE ste istí, ktoré časti by ste mali kúpiť , stačí nám poslať nejaké fotky z obrazovky. To pomôže. 3, Ak chcete balík v zhone, neváhajte a kontaktujte nás. 4, Sme profesionálne obrazovky prenosného počítača dodávateľa a podporujeme veľkoobchod . Neváhajte a kontaktujte nás za najlepšiu cenu.

Ako sudca, ktorá časť by ste si mali kúpiť ? Prosím, láskavo pozrite návod na fotografii nižšie .

PREPRAVNÁ RÝCHLOSŤ

1 . ePacket : To zvyčajne trvá 10 až 15 pracovných dní, ak si pozemok.

2 . www.therivers.sk Štandardná Doprava : To zvyčajne trvá 10 až 20 pracovných dní, ak si pozemok.

3. EMS: To zvyčajne trvá 5-15 pracovných dní dostať zásielky.

4. DHL : To zvyčajne trvá 3-7 pracovných dní dostať zásielky.

5 . Fedex, TJ : To zvyčajne trvá 3-7 pracovných dní dostať zásielky.

Na je normálna prepravná rýchlosť. Ale mení sa to podľa rôznych krajín. A to bude influced podľa počasia a vlastných príliš .

FAQ:

1. Otázka: nie som si istý, čo je môj laptop modelu ?

Odpoveď: biela/čierna štítku na spodnej strane notebooku, to vystihuje váš notebook modelu . Ak si nie ste istí. Môžete nám poslať nejaké fotky z neho.

2. Otázka: Keď budete posielať zásielky?

Odpoveď: Budeme posielať zásielky do 2 pracovných dní po úhrade objednávky.

3. Otázka: Ako sa o balenie?

Odpoveď: dáme do bublina taška a viazaný papier bubliny, potom dať do pevného box. Máme bohaté skúsenosti v balení, aby ste neednrsquot starať o balenie!

4. Otázka: chcem rýchlejšie prepravu . Čo môžem urobiť ?

Odpoveď: Vzhľadom na iné krajiny určenia sú rôzne poštovného pre expressage. Ak potrebujete naliehavo a myslím si, že prepravné náklady, je zle. Prosím, kontaktujte predávajúceho a povedať predávajúci vášho typu prepravy. Prispôsobíme poštovné, aby si naraz.

5. Otázka:budem kupovať veľa produktov z obchodu, ako môžem získať zľavu?

Odpoveď: Ak chcete kúpiť viac ako 5 produktov z nášho obchodu, budeme radi, aby vám najlepšiu cenu. Prosím, kontaktujte predávajúceho pred objednaním!

  • Kompatibilné Značky: Lenovo
  • Názov Značky: Kreplacement
  • Certifikácia: CE
  • Veľkosť: 21.5"
  • Pôvod: CN(Pôvodu)
  • Aplikácia: FRU P/N 01AG932
  • LCD model : 100% kompatibilný model náhodným
  • Rozlíšenie: 1920*1080

Buďte prvý kto napíše recenziu!

Môžete tiež rád

Top kvalita.