• iné
  • Umývanie auta Mop Mitt s Rozšíriteľný Rukoväť Ženilkové Mikrovlákna Automobilovú Súpravu na Čistenie Domov Sklenených Okien, Umývanie Rukavice na Čistenie Nástrojov
img 0
img 1
img 2
img 3
img 4
img 5

Umývanie auta Mop Mitt s Rozšíriteľný Rukoväť Ženilkové Mikrovlákna Automobilovú Súpravu na Čistenie Domov Sklenených Okien, Umývanie Rukavice na Čistenie Nástrojov

€19.83

€11.90

Recenzia
Hodnotenie | Napísať recenziu

Umývanie auta Mop Mitt s Rozšíriteľný Rukoväť Ženilkové Mikrovlákna Automobilovú Súpravu na Čistenie Domov Sklenených Okien, Umývanie Rukavice na Čistenie Nástrojov

Guľka bod:

1. 2 v 1 Odnímateľné Umývanie Auta Mp: Odpojte ženilkové a použiť ju ako rukavice na čistenie interiéru vozidla ľahko. Namontujte ženilka, premeniť ho na dlhé mop a čistenie exteriéru automobilu pohodlne. Nákup jedno je isté, ako kupovať dve, dve funkcie kombinované v jednej mop pre lepšie profesionálne použitie.

2. Flexibilné Rotácie a Predĺženie Tyče: Tento ľahký dizajn z nehrdzavejúcej ocele nielen rozširuje 46.5 cm, ale tiež poskytuje 180 stupeň čistenia uhol. Mop hlavy pomáha vám čistiť rôznych výšok a úrovne, zabezpečiť ľahkú výmenu mop hlavu.

3. Poškriabaniu a nepúšťa vlákna Zadarmo: vysoko kvalitné ženilkové mikrovlákna umývanie auta mop a hrubé nehrdzavejúcej ocele kovové mop post zabezpečiť, aby umývanie auta mop je vysokej kvality. Dobre navrhnutý tak, mp hlavy uľahčuje výmenu. Hrubé, absorpčné mikrovlákna vlákna vyčistiť špinu a poskytnúť vírivá-voľný povrch.

4. Multifunkčné: Na mikrovlákna umývanie glove je ideálny asistent pre čistú alebo suché, vosk, prachu a poľský vášho vozidla alebo doma, alebo auto, nákladiak, čln, drevo, zrkadlo, nábytok a sklo. Veľkosť je pre každého. Úplne čistenie čelného skla.

5. Package Zahrnuté: 1 x 46 palcový nehrdzavejúcej ocele, zliatiny dlho mitt, 1 ženilkové mikrovlákna náhradné hlavy.Mop hlava je ľahko demontovať a namontovať a môže byť používaný samostatne.

Špecifikácia:

Materiál: Ženilkové + tyč z nehrdzavejúcej ocele

Farba: zelená

Strečing veľkosť: cca 118 cm, šírka: cca 27 cm

Balenie Zoznam:

1 x Multifunkčné teleskopická mp

1 x Ženilkové mikrovlákna náhradné hlavy

  • Pôvod: CN(Pôvodu)

Buďte prvý kto napíše recenziu!

Môžete tiež rád

Top kvalita.