• Nástroje
  • Yonntech 50W Napájanie pre CO2 Laserové Trubice Rytec Fréza 220V DE doprava
img 0
img 1
img 2
img 3
img 4
img 5

Yonntech 50W Napájanie pre CO2 Laserové Trubice Rytec Fréza 220V DE doprava

€55.47

€50.48

Recenzia
Hodnotenie | Napísať recenziu

USA faq:

Položka Poslať : Aljaška/Hawaii,USA Protectorates, APO/francúzskej polynézie Musieť Pridať Extra Poštovné, Prosím, Láskavo Kontaktujte Nás Predtým.

Tento laser napájanie je určená pre CO2 laserové zariadenie, s vysokou účinnosťou, vysoká frekvencia a krátky čas odozvy. Kompaktný a praktický napájací zdroj má vynikajúca kompatibilita s laserovým zariadením a môžu byť priamo pripojené. To môže trvať spätnú väzbu rozhranie, ktoré môžu byť použité v uzavretej slučke, kontrolu a skúšanie pracovný prúd laserom. S týmto napájaním, laserové zariadenie sa ľahko spúšťať a dobre prevádzkovať s vyššou konverzie účinnosti a dlhšiu očakávania života.

Funkcia: spínač Ochrany: test externej vody, vetranie, atď., na ochranu laserové zariadenie napätie TTL úrovne kontroly: môže byť nastavenie vysoké alebo nízke rameno Jednoduché ovládanie: štart a stop laserom je možné ľahko ovládať pomocou TTL úrovne. Nové funkcie: včasné scény posudzovaní, ktorej súčasťou je poškodený, laserové trubice alebo laserového výkonu. Dobrá kompatibilita: to môže byť uplatniteľné na 50W laserové trubice od rôznych výrobcov. Vysoká Bezpečnosť: vstup a výstup napájanie sú úplne oddelené, aby sa zabránilo dostať elektrický šok. Otvorený okruh ochrany: s dobre uzemnené krytu, napájanie môže pracovať v otvorenom obvode na krátky čas, ktorý by mohol zabrániť poškodeniu laser napájanie z dôvodu prasknutia laserové trubice, čím sa zvýši život napájania.

Použitie: výkon je nastaviteľný prostredníctvom TTL riadenie alebo 5K variabilný odpor, malý dizajn s vynikajúcou PWM control obvodov. Podporuje všetky CO2 laser až 50W. Aplikácia pre rytie, tesnenie-rezanie, atď.

Špecifikácie: Výstupný výkon: 50W spôsob Chladenia: prirodzené chladenie vzduchu Relatívna vlhkosť vzduchu (RH): ≤90% Prevádzková teplota: -10~40℃ Vstupné napätie: AC110V-220V nastaviteľné Maximálne výstupné napätie: DC 25KV Maximálny výstupný prúd: DC 15-20mA Účinnosť: ≥90% (pri plnom zaťažení) rýchlosť Odozvy: ≤1ms (z prechodu Signálu je uvedený na výstupný prúd až 90% nastavenie aktuálna) Tlak-dôkaz: Vstup-Výstup, Vstup-Shell: AC1500V 10MA 60. ROKOCH; Výstup negatívne súvisí so stroj shell. Control Rozhranie: úroveň TTL switch ovládaním, vysokou alebo nízkou účinná úroveň môže byť zvolený (podrobnosti pozri ovládací terminál špecifikácia)

Balík obsahuje: 1x 50W zdroj Napájania

Zabezpečíme prepravu akonáhle sa vaša platba odovzdať kontrolu www.therivers.sk počas pracovných dní.

Neakceptujeme Post Office BOX.

Pre parcely dispečingu. Ak položiek máme skladom v našom zodpovedajúce sklade,budeme vyberať miestne vhodné dodanie spôsob, ako zvládnuť váš balík.

Takmer všetky zásielky budú doručené priamo z našej niekoľkých skladov váš list/dverí, To bude oveľa ocenili, ak necháte nás platné kontaktné číslo.

Všetky naše položiek (s Výnimkou uvedené inak) sú zaistené, aby sa úplne nové a vykonáva s najmenej 12 mesiacov záruka.

Pre poškodené, keď prišiel,prosím, družstvo fotografovať na poškodené časti a pošlite nám ich na overenie a riešenie dostať.

Kupujúci znáša poštovné za vrátenie, budeme platiť za preposielanie.

Nič, bude dokonalý.Ak ste nemali uspokojiť naše služby, alebo Ak položka prišiel poškodený.alebo jeho časť chýba, alebo položku nie, ako je popísané, prosím oznámte to na nás,poskytneme vám spokojný riešenie a zostať s tebou, kým sa problém vyriešil. Ďalšie viac,Prosím, nenechávajte nízke hodnotenia, spätnú väzbu na náš účet ešte pred získaním riešenie, pretože to bude bolestivý úder na usa. Naopak,vaše veľkoryso 5stars pekné spätná väzba bude obrovská motivácia pre nás lepšie predávajúceho. Dúfam, že si yourcomprehension.

Vrátenie a Náhrada je prijatá do 7 dní, Sme nie vrátenie prepravné poplatky, o výnosy, ktoré nie sú chybné.Prosím, kontaktujte nás pre spiatočnú adresu. Prosím, aby sa položky zostať v pôvodnom balení s kompletným príslušenstvom a dokumentáciou, ktoré boli dodané spolu s výrobkom. Vracia, musí byť vhodne zabalený, aby nedošlo k poškodeniu počas prepravy. Produkt(y) poškodenie počas prepravy strácate nárok na záruku.

  • Certifikácia: CE
  • Pôvod: CN(Pôvodu)
  • Názov Značky: Yonntech
  • Číslo Modelu: GY-JGDY-KH50W

Buďte prvý kto napíše recenziu!

Môžete tiež rád

Top kvalita.