• iné
  • Pet Kúrenie Misy Ohrev Pitnej Vody Automatické Zateplenie Psa Zimné Misy Domáce Zvieratá, Kúrenie Misa
img 0
img 1
img 2
img 3
img 4
img 5

Pet Kúrenie Misy Ohrev Pitnej Vody Automatické Zateplenie Psa Zimné Misy Domáce Zvieratá, Kúrenie Misa

€25.89

€14.24

Recenzia
Hodnotenie | Napísať recenziu

Pet kúrenie misy ohrev pitnej vody automatické zateplenie psa zimné misy domáce zvieratá, kúrenie misa

Odrážky: 1、Pet Kúrenie Misa: teplo zachovanie vody misa je veľmi vhodný pre prevenciu vodu alebo jedlo pred mrazom v chladnom zimnom období, tak, že zvieratá môžu piť vodu pri izbovej teplote, ktorý je zdravý.

2、Automatické Vykurovanie a Tepla Uchovanie: nastaviteľná teplota je 0 až 30℃. V zime, majiteľ obvykle venovať väčšiu pozornosť strave mačky a psov. Vykurovanie misy môže udržiavať konštantnú teplotu, takže nie je potrebné sa obávať vody bodom mrazu.

3、Vysoká Kvalita Materiál: Vyrobené z 304 nerezovej ocele a potravinársky PC, dobrá tepelná odolnosť, 15° naklonenie dizajnu, môže znížiť tlak na mačacie krku, artritídy, alebo späť, môžete si byť istí, bez akýchkoľvek vedľajších účinkov.

4、Prehriatiu vypnutie Systému: ohrev misa bude automaticky vypne, keď dosiahne 45 stupňov, a ekologický intervalu kúrenie.

5、Vhodné pre domáce zvieratá, ako sú mačky, psy, zajace a sliepky.

Popis:

Prečo zvieratá potrebujú kúrenie misa?

1. Mačky, psy a iné pet mláďatá pitnej vody pri izbovej teploty v zime bude mať vplyv na žalúdok a črevá, takže nie je potrebné piť teplú vodu.

2. Pre niektorých starších psov, najmä tých, s gastrointestinálne problémy, pitie studenej vody, v zime sa poškodenie tráviaceho traktu, takže nie je potrebné piť teplé vody často znížiť podráždenie.

Funkcie:

1. Pet Kúrenie Misa: teplo zachovanie vody misa je veľmi vhodný pre prevenciu vodu alebo jedlo pred mrazom v chladnom zimnom období, tak, že zvieratá môžu piť vodu pri izbovej teplote, ktorý je zdravý.

2. Automatické Vykurovanie a Tepla Uchovanie: nastaviteľná teplota je 0 až 30℃. V zime, majiteľ obvykle venovať väčšiu pozornosť strave mačky a psov. Vykurovanie misy môže udržiavať konštantnú teplotu, takže nie je potrebné sa obávať vody bodom mrazu.

3. Vysoká Kvalita Materiál: Vyrobené z 304 nerezovej ocele a potravinársky PC, dobrá tepelná odolnosť, 15° naklonenie dizajnu, môže znížiť tlak na mačacie krku, artritídy, alebo späť, môžete si byť istí, bez akýchkoľvek vedľajších účinkov.

4. Prehriatiu vypnutie Systému: ohrev misa bude automaticky vypne, keď dosiahne 45 stupňov, a ekologický intervalu kúrenie.

5. Vhodné pre domáce zvieratá, ako sú mačky, psy, zajace a sliepky.

Špecifikácie:

Štýl: teplota-ovládateľné z nerezovej ocele vykurovacie misa

Veľkosť: cca 16*16*10 cm/6.30*6.30*3.94 palec

Materiál: 304 nerezovej ocele a potravinársky PC

Nastaviteľná teplota: 0 až 30℃

Vhodné: mačky, psi, zajace, sliepky, atď.

Balenie Zoznam:

1*Pet Kúrenie Misa

Poznámka:

Tolerancia je +/-5℃. (priamo vzťahujú na teplotu okolia.)

  • Druh: Izolácia psa misa
  • Názov: Pet kúrenie misa
  • Typ 1: Mačka Vody Misa
  • Tvar: Zaoblené
  • Pôvod: CN(Pôvodu)
  • Materiál: Z Nehrdzavejúcej Ocele

Buďte prvý kto napíše recenziu!

Môžete tiež rád

Top kvalita.