• iné
  • Automatické Vlasy Elektrické Pletenie Zariadenie Vlasy Styling Nástroj, vlasy kapely vlasy nástroje faixa de cabelo chignon magique gomas pelo
img 0
img 1
img 2
img 3
img 4
img 5

Automatické Vlasy Elektrické Pletenie Zariadenie Vlasy Styling Nástroj, vlasy kapely vlasy nástroje faixa de cabelo chignon magique gomas pelo

€12.77

€8.56

Recenzia
Hodnotenie | Napísať recenziu

Automatické Vlasy Elektrické Pletenie Zariadenie Vlasy Styling Nástroj, vlasy kapely vlasy nástroje faixa de cabelo chignon magique gomas pelo

Odrážky: 1、Automatické Vlasy Braider: Tento vrkoč stroj je ľahko ovládateľný a dokáže automaticky vrkoč v niekoľkých jednoduchých krokoch.

2、360 Stupňov Rotácie: vlasy braider svorky na vlasy a otáča ju 360-stupňové, a zabudovaný citlivý zariadením na detekciu zabraňuje vypadávaniu z dostáva prilepené a nie poškodzuje vlasy.

3、Humanized a Jednoduché: Jeden-tlačidlo ovládanie, pohodlné používanie, perfektné nosenie v ruke contour design, aby ste krásna každý deň.

4、Ľahké držanie: Toto je nový štýlový vrkoč nástroj, ktorý je rýchly, pohodlný a ľahko vrkoč. A to je dobrý darček pre dievčatá.

5、Malý Tip: Tento balík neobsahuje batérie, produkt vyžaduje 3 AAA batérie.

Funkcie:

Automatické Vlasy Braider: Tento vrkoč stroj je ľahko ovládateľný a dokáže automaticky vrkoč v niekoľkých jednoduchých krokoch.

360 Stupeň Rotácie: vlasy braider svorky na vlasy a otáča ju 360-stupňové, a zabudovaný citlivý zariadením na detekciu zabraňuje vypadávaniu z dostáva prilepené a nie poškodzuje vlasy.

Humanized a Jednoduché: Jeden-tlačidlo ovládanie, pohodlné používanie, perfektné nosenie v ruke contour design, aby ste krásna každý deň.

Ľahké držanie: Toto je nový štýlový vrkoč nástroj, ktorý je rýchly, pohodlný a ľahko vrkoč. A to je dobrý darček pre dievčatá.

Malý Tip: Tento balík neobsahuje batérie, produkt vyžaduje 3 AAA batérie.

Špecifikácie:

Materiál: plast

Napájanie: 3pcsAAA batérie (nie sú súčasťou)

Balenie Zoznam:

1*Elektrické Vlasy Braider

1*Špirála

1*Stanovenie Nástroj

6*Gumička Držiteľ

20*Gumička

3*Háčik Na Vlasy Stick

1*Tyč na Upevnenie

  • Pôvod: CN(Pôvodu)
  • Materiál: -
  • Veľkosť: Automatic Hair Braider
  • Číslo Modelu: Automatické Vlasy Braider

Buďte prvý kto napíše recenziu!

Môžete tiež rád

Top kvalita.