• Počítač & Office
  • Doprava zadarmo Dobrý test napájanie dosky pre UE40ES6560U BN44-00520F PD46B1QE_CSM
img 0

Doprava zadarmo Dobrý test napájanie dosky pre UE40ES6560U BN44-00520F PD46B1QE_CSM

€24.97

Recenzia
Hodnotenie | Napísať recenziu

kupujúci je povinný prečítať si!!!

Pls poznámka:

1:Popis pred nákupom, prosím, pozorne si prečítajte hlava, prosím, uistite sa, že rada modelov a stroj modelov, ak nie ste istí, právo kúpiť výrobok nezodpovedá práce, to je na zodpovednosti kupujúceho, nie sme zodpovední za, nemôžeme akceptovať vrátenie tovaru, ale nebudeme znášať náklady na prepravu, ak nie ste pochopiť problém, vždy sa môžete pošlite nám e-mail, budeme odpovedať na vaše e-maily, ďakujem!

2.Tieto výrobky majú používať, doska komponenty žiadne rozbité,budeme to vyskúšať predtým, než sme poslali ,

3. Všetky produktom boli testované pred odoslaním. Ak výrobok je poškodený počas prepravy, prosím informujte nás ihneď po vašom ho dostal.

4: neotvárajte sporu, pretože produkt je starý. Máme podrobný popis. Ak nemôžete prijať to, prosím, nerobte objednávky, a nedochádzalo k zbytočným sporom. Ďakujeme!

5:Časť výrobok je nový a originál, v prípade zásob mať nový tovar skladom, pošleme na všetky nové výrobky, ak v prípade nových vozidiel vypredaný, budeme posielať staré výrobky, ale všetky výrobky sú prísne testované pred odoslaním, takže sa nemusíte obávať!dúfam, že sa vám nemôže pochopiť!

6: Všetky výrobky majú trojmesačnú záručnú dobu, ak máte nejaké problémy s kvalitou, môžete sa obrátiť na nás ,môžeme zmeniť tovary a údržby, Ak nie ste spokojní, Budeme sa snažiť uspokojiť vás bez akýchkoľvek strát. donot starať

  • Druh: Vložené Priemyselné Doska
  • Certifikácia: ŽIADNE
  • Pôvod: CN(Pôvodu)
  • Názov Značky: Henrylian
Vnp Kumars
2020-12-06
1/5
Extremely incorrect seller: the order arrived different than described. The connector between main board and power board was 20-pin instead of 22-pin as in the photo, and the power connector was perpendicular to the board instead of longitudinal. this made the card unusable for me. The seller did not want to know about the refund, because for him the part was working. I do not doubt that the part worked, but it was not what I expected and therefore the one suitable for my television. Very incorrect seller, I will never order from this seller again, and at this point not even from Aliexpress, which has not allowed my refund. Now I give this card to my face and I threw 30 dollars

Buďte prvý kto napíše recenziu!

Môžete tiež rád

Top kvalita.