• Event & Party
  • 1set NECH DOBRODRUŽSTVO ZAČAŤ List Zástavy Swirls Baby Sprcha Narodeniny Cestovné Party Dekorácie Chlapec Dievča Chlapec Party Láskavosti
img 0
img 1
img 2
img 3
img 4
img 5

1set NECH DOBRODRUŽSTVO ZAČAŤ List Zástavy Swirls Baby Sprcha Narodeniny Cestovné Party Dekorácie Chlapec Dievča Chlapec Party Láskavosti

€5.44

€3.65

Recenzia
Hodnotenie | Napísať recenziu

Odrážky:

1、Dobrodružstvo Začína: Osláviť začiatok nového dobrodružstva. Tento slogan hovorí %EF%BC%82Let dobrodružstvo začať%EF%BC%82. To bude určite pridať zvláštny pocit dobrodružstva-tematické dieťa sprchy, stužkové, odchody, starobný strany, atď.!

2、Ideálna veľkosť: šírka každého pennant je o 5,3 cm a výška je 6 cm. Dĺžka titulku je približne 3.6 nohy. Všetky zachytené objekty môžu byť premiestnené, aby banner dlhšie alebo kratšie, ako je potrebné. Je ľahko zavesiť zo stropu, zdobia vchode alebo zavesiť ho z pobočiek, poskytuje zaujímavý pôdu pre dobrodružstvo-tematické aktivity!

3、Nie je Potrebné DIY: Bannery a visí swirls sú všetky visel vopred šetriť váš čas pre strany. Je ľahko zavesiť zo stropu, zdobia vchode alebo zavesiť ho z pobočiek, poskytuje zaujímavý pôdu pre dobrodružstvo-tematické aktivity.

4、Vysoká Kvalita: Naše cestovanie tému dekorácie sú vyrobené z vysoko kvalitnej papier, baliaci papier, a použite pokročilé technológie tlače, aby sa každý pracovať na plný vitality a stálofarebné. To je veľmi silný, opakovane a non-jedovaté, takže nemusíte mať strach o zvláštne pachy, alebo vyblednutiu.

5、Mape Sveta Prvky: Každý bude skúsenosti mnohých novej etapy v ich živote a vykonať nové dobrodružstvo pre nový život. Toto dobrodružstvo banner s mapa sveta je skvelá voľba pre dekorácie na špeciálne momenty, a to vám prinesie nezabudnuteľné spomienky.

Špecifikácia:

Meno: Cestovný Party Dekorácie

Typ: papier remeslá

Materiál: 300 g bieleho kartónu

Váha: cca 120 g/set

Balenie Zoznam:

1 Sada*Tri-Pack Cestovné Narodeniny Vlajky Zástavy Nastaviť

1 Sada*24 Cestovné Tortu Vložky

14*Cestovné Špirály (6 Výťahov, 4 Strieborné Double Helix, 4 Modrá Double Helix)

  • Príležitosti: Odchod do dôchodku
  • vzor: List

Buďte prvý kto napíše recenziu!

Môžete tiež rád

Top kvalita.