• iné
  • SMVAUON Rezanie Zomrie Kožené Nôž Rez Die Prispôsobené Prívesok, Takže Dekor Dodávky Zomrie Šablóny
img 0
img 1
img 2
img 3
img 4

SMVAUON Rezanie Zomrie Kožené Nôž Rez Die Prispôsobené Prívesok, Takže Dekor Dodávky Zomrie Šablóny

€35.07

€14.73

Recenzia
Hodnotenie | Napísať recenziu

Vážení priatelia, vitajte na mojom obchode!

Prosím, dovoľte mi predstaviť naše výrobky pre vás:

1: celková výška forma je 24 mm, drevo výška 18 mm, a kotúč výška je 6 mm.

2: Vyrobené z dreva a kovu, silný a odolný. Rozdelený na dva atribúty: domáce ocele a Japonskej ocele. Japonskej ocele sa bude ostrejší a odolnejšie než domáce ocele! !

3: môže znížiť rôzne druhy materiálov, ako napr.: vizitky papier, látky, kože, magnetický papier, atď. To vám dáva možnosť vyskúšať viac ručné materiálov. Vyrábať neočakávané účinky.

4: je kompatibilný s väčšinou štandardných zomrieť, rezacie stroje, a to môže byť aj porazený manuálne. Najdôležitejšia vec je, že môžete prispôsobiť akejkoľvek formy akéhokoľvek tvaru a veľkosti, ktoré chcete. Prosím, otvorte svoju myseľ a dajte nám vedieť, čo si myslíte!

5: najdôležitejšia vec je, aby skrátiť vzdialenosť medzi vami a život. Môžete použiť tieto formy prispôsobiť rôzne teplé, milujúce a úprimné remesiel pre svojho milenca, deti, rodičov, priateľov, ako aj pre svoj život. Priniesť trochu šťastia a málo zábavné!

priateľské pripomienka:

1: je odporúčané používať die rezací stroj. Ak nie ste die-nárezový stroj, môžete tiež použiť manuálne vysekávanie. Miesto formy na tvrdý povrch opraviť materiál pevne na formu, a potom trafiť kotúč s dreveným alebo gumené kladivo.

2: nemáme skladom, všetky sú vyrobené teraz. Preto to trvá 5-7 pracovných dní pre výrobu. Po výroby, štandardné logistiky bude vybraný a poslaný von čo najskôr. Ak ste v zhone, prosím, kontaktujte nás na odoslanie rýchlo logistiky.

3: Ak máte akékoľvek otázky alebo nespokojnosť, prosím, kontaktujte ma čo najskôr, ako je to možné, sa budeme zaoberať v čase a dať si najlepšie riešenie.

Vaša spokojnosť je našou najväčšou doručenia! Veľa šťastia, a to nielen dnes, ale každý deň!

  • Číslo Modelu: Laser plesní
  • Pôvod: CN(Pôvodu)
  • Vzor Typ: Taška & Box

Buďte prvý kto napíše recenziu!

Môžete tiež rád

Top kvalita.